Home

SQUIZZ 2 Wózek Spacerowy

Nowy produkt

SQUIZZ 2 został zaprojektowany we Francji dla rodziców, którzy są zabiegani, lubią podróżować z dzieckiem i mają dość zwyczajnych spacerówek. Genialny, kompaktowy i składany jedną ręką wózek spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Ten stylowy wózek jest niezastąpionym towarzyszem podróży i zapewnia Twojemu dziecku – w wieku od 0 do 36 miesięcy – komfort w każdym terenie. Oparcie siedziska rozkłada się na płasko, co pozwala na przewożenie dziecka już od pierwszych dni życia. Wózek składa się jedną ręką do pozycji pionowej. Ma solidną aluminiową ramę, a głębokie wygodne siedzisko zapewni Twojemu dziecku pełen komfort.


SQUIZZ jest wyposażony w torbę, która po złożeniu chroni go przed kurzem i zabrudzeniem. Po złożeniu wózek zajmuje niewiele miejsca, ma rozmiar walizki podręcznej. Może więc zabrać go na pokład samolotu.


Looping SQUIZZ ma zintegrowane zawieszenie na 4 koła i 12 łożysk kulkowych, co ułatwia manewrowanie wózkiem. Brukowane ulice nie będą już zatem żadnym problemem! Torba posiada pasek, który umożliwia noszenie złożonego wózka na ramieniu, co bardzo przydaje się przy wchodzeniu po schodach z maluszkiem na rękach. Wózek posiada 5-punktowe szelki, które zapewniają bezpieczeństwo Twojemu dziecku. SQUIZZ ultra kompaktowy i wielosezonowy wózek.

Cechy szczególne:
- szybkie i łatwe składanie jedną ręką
- lekki i kompaktowy,
- regulowane pod wieloma kątami oparcie (płaska pozycja dla noworodka),
- wyjmowany i otwierany pałąk,
- 5-punktowe szelki bezpieczeństwa,
- budka z okienkiem,
- haczyki Mamabag,
- duży kosz do przechowywania,
- wygodne dla obuwia hamulce,
- regulowany podnóżek,
- obrotowe przednie koła z blokadą,
- walizkowy uchwyt do przewożenia w kształcie litert T,
- certyfikat bezpieczeństwa EN1888:2012
- dla dziecka do wagi 15 kg, maksymalne obciążenie 20 kg.

Standardy IATA
SQUZZ został zaprojektowany zgodnie ze standardami IATA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Lotnictwa i Podróży) dla bagaży podręcznych. Waga wózka wynosi 6,7 kg.

Składanie i otwieranie jedną ręką
Możesz składać i rozkładać Squizza jednym ruchem ręki, trzymając dziecko w drugiej. Złożyć jedną ręką mechanizm otwierania podwójnego mechanizmu zabezpieczającego. Autolock utrzymuje wózek złożony.

5-punktowe szelki bezpieczeństwa
Zgodnie z wymogami europejskich norm bezpieczeństwa, 5-punktowe szelki zostały zaprojektowane pod kątem bezpieczeństwa i ochrony niemowląt.

Pałąk wózka.
Pałąk jest otwierany na środku dla wygody wkładania dziecka do wózka, dodatkowo mozemy go całkowicie wyjąć jeśli  już go nie potrzebujemy.

Duży kosz do przechowywania i wygodny hamulec.
Zaprojektowaliśmy duży kosz do przechowywania rzeczy, takich jak torba na pieluchy niemowlęce, woreczek na mleko dla niemowląt, zabawki, a nawet torby z zakupami.
Przycisk hamulca został zaprojektowany tak, aby był przyjazne dla otwartych butów. Możesz łatwo zablokować i odblokować hamulce bez potrzeby używania rąk.

Zawieszenie kół. Koła z 12-kulkowymi łożyskami.
Squizz ma zintegrowane zawieszenie na 4 koła i 12 łożysk kulkowych, co pozwala na łatwe manewrowanie jedną ręką, trzymając telefon, torbę lub dziecko w drugiej. Przednie koła skrętne blokują się i otwierają jednym prostym ruchem. Wyposażyliśmy ten wózek w niezawodne i doskonałej jakości koła z 12-kulkowymi łożyskami, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo, stabilność i komfort.

Rączka w kształcie litery T i genialne kółka.
Koła nie tylko utrzymują wózek w pozycji pionowej po złożeniu, ale pozwalają również wygodnie go ciągnąć wózek jak walizkę. Praktyczne przy podróżowaniu na lotniskach, dworcach kolejowych, w metrze lub na parkingu. Dzięki niewielkim rozmiarom Squizz jest idealnym miejskim wózkiem dla podróżujących i spacerujących rodziców!

Maksymalna ochrona UV
UPF50 + Stoller Fabric zatrzymuje 97,5% .promieni słonecznych UV. Moskitiera Squizz zapewnia podwójną ochronę dla Twojego maleństwa. Chroni Twoje dziecko przed owadami, zapewniając jednocześnie odpowiednią wentylację. Czarna siatka blokująca 50% UVR ogranicza efekt odbicia słońca. Jest idealnym uzupełnieniem osłony przeciwsłonecznej. Moskitierę dokupujemy do wózka oddzielnie.
 

Specyfikacja techniczna:

Wymiary złożonego wózka:
- wysokość 57 cm
- głebokość 26 cm
- szerokość 48 cm

Wymiary rozłożonego wózka:
- wysokość 104 cm
- długość 77 cm
- szerokość 48 cm

Waga: 6,7 kg

Wymiary siedziska:
- szerokość 35 cm
- głębokość 19 cm (z wysuniętym podnóżkiem głebokośc zwiększa się o dodatkowe 15 cm),
- wysokość oparcia 42 cm
 

W zestawie znajduje się:

 • Kompaktowy wózek SQUIZZ 2 - 1 sztuka,
 • Torba/pokrowiec na wózek.

  Gwarancja: 24 miesiące od daty zakupu przy normalnym użytkowaniu produktu- dotyczy wad fabrycznych.

 

Dodatkowo możliwość dokupienia:

 • Folia przeciwdeszczowa,
 • Moskitiera,
 • Większe koła,
 • Dostawka do wózka,
 • Gondola miękka -kokon,
 • Śpiworek
 • Torba dla mamy.

Path: > SQUIZZ 2 Wózek Spacerowy

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: