Home

Dickie Happy Series Domek rolnika Interaktywna Wesoła Farma 38 cm

LE_3818000

Nowy produkt

Cechy produktu

Wiek od 3 lat
Wymiary opakowania 49.5 x 42.0 x 18.0 cm

Więcej informacji

Z wesołym domem rolnika dziecko od razu może zanurzyć się w wiejskim życiu. Ten wieloczęściowy zestaw przyciąga dodatkami i licznymi funkcjami, które gwarantują długi czas zabawy.

Tak jak na prawdziwej farmie w zestawie znajdziemy stodołę, która jest wyłożona sianem, przez otwór w dachu możemy włożyć snop siana aby potem załadować go na przyczepę ciągnika. W stajni z tyłu domu odpoczywa konik i krówka. Pięknie zaprojektowane detale, takie jak ruchome zasłony, bele siana i karmniki, sprawiają, że codzienne życie na farmie jest doskonale odwzorowane.

Ponadto farma jest wyposażona w moduł dźwiękowy, który towarzyszy grze z muzyką oraz dźwiękom zwierząt i pojazdów. Dołączony ciągnik ma przyczepę do codziennego transportu krowy i konia na pastwisko a kogut na dachu ogłasza odpowiednią porę dnia za pomocą obrotowej karuzeli obrazkowej.

Charakterystyka produktu:

  • składany zestaw do zabawy zawierający traktor, domek farmera, stajnię oraz zwierzęta,

  • dźwięki zwierząt i pojazdów, muzyka

  • ciągnik z przednią łyżką i przyczepą dla zwierząt

  • przewijanie ruchomego obrazu z wyznaczającego porę dnia

  • stodoła z rampą do balotów

  • ruchome elementy oraz bogata oferta akcesoriów

Dickie to część jednego z największych producentów zabawek na świecie, Simba-Dickie Group, tworząca, produkująca i dystrybuująca bardzo szeroką gamę zabawek. Firma Dickie jest odpowiedzialna za produkcje zabawek dla chłopców, w tym modeli samochodów, pojazdów zdalnie sterowanych i całych miast.

Path: > Dickie Happy Series Domek rolnika Interaktywna Wesoła Farma 38 cm

30 innych produktów w tej samej kategorii: