Butelki i kubki

Tommee Tippee Butelka ULTRA 1x340 ml

MA_765212 42430176

Nowy produkt

Tommee Tippee  Butelka ULTRA 1x340 ml

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Butelka Tommee Tippee Ultra 340ml
Jeśli spodziewasz się dziecka, nawet proste rzeczy, szybko stają się bardziej skomplikowane niż kiedykolwiek myślałaś .W Tommee Tippee wybór odpowiedniej butelki jest jedną z rzeczy, które nie powinny Cię martwić. Butelka kształtem przypomina pierś i ułatwia karmienie na przemian piersią i z butelki.

Nowa, rewolucyjna Ultra Butelka ma bardzo szeroki smoczek silikonowy zbliżony do kształtu piersi,ułatwiający dziecku ułożenie ust do ssania.

Wyprofilowana strefa jest w unikalny sposób wbudowana w smoczek i idealnie dopasowuje sie do otwartych ust dziecka,smoczek tworzy doskonałe uszczelnienie w ustach dziecka i umożliwia dziecku szczelne objęcie smoczka ustami,zmniejszając ryzyko zasysania powietrza.

Wyjątkowy,innowacyjny ustawiony pod kątem smoczek umożliwia by mleko płynęło gładko z butelki, podczas gdy dziecko pozostaje w wygodnej ,bardziej komfortowej, pionowej pozycji,

Ultra butelka zapobiega kapaniu mleka oraz równomierny przepływ mleka do smoczka az do samego końca karmienia.

Butelka posiada unikalny, ergonomiczny kształt dla większego komfortu i kontroli w trzymaniu butelki
Super szeroki smoczek zapobiega nadmiernemu przepływowi powietrza

Odpowiedni od urodzenia ze smoczkiem 3+
Ultra smoczki pasują tylko butelek UltraBPA Free - Wszystkie butelki do karmienia w zakresie Tommee Tippee, w tym Ultra są wolne od BPA

Path: > > > Tommee Tippee Butelka ULTRA 1x340 ml

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: